SPOR
Giriş Tarihi : 30-01-2023 16:14

‘Arkadaşını Bul, Takımını Kur’ Badminton, Basketbol ve Voleybol turnuvaları gerçekleştirilecek

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın başlattığı ‘Arkadaşını Bul, Takımını Kur’ projesi kapsamında Badminton, Basketbol ve Voleybol turnuvaları gerçekleştirilecek.

‘Arkadaşını Bul, Takımını Kur’ Badminton, Basketbol ve Voleybol turnuvaları gerçekleştirilecek

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın başlatmış olduğu proje büyükşehir olmayan 51 ili kapsayacak ve 3 dalda olacak şekilde (Badminton, Basketbol, Voleybol) yapılacak.

Turnuvalara katılmak isteyen gençler son başvuru tarihi olan 10 Şubat’a kadar başvurularını Gençlik ve Spor İl ve İlçe Müdürlükleri’ne yapabilecekler.

Proje ile ilgili açıklama yapan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet EREN, “Bakanlığımız tarafından başlatılan ‘Arkadaşını Bul, Takımını Kur’ projesi büyükşehir olmayan 51 ilimizin gençlerine hayırlı olsun. Bakanlığımızın sunduğu bu fırsat gençlerimiz için eğlenceli ve verimli olacaktır. Bu projedeki amaç ise gençlerimizin zamanını verimli kullanma, sosyal gelişimine katkı sağlama, fiziksel ve psikolojileri açısından fayda sağlamak. Gençlerimizden kendileri için büyük bir fırsat olan ve verimli olan projeye katılarak hem yeteneklerini keşfetmelerini bekliyorum”.

AdminAdmin