GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-12-2021 13:25   Güncelleme : 04-12-2021 13:25

'Bakkal Teyze' Başkanlığa Aday

Kantin İş Sendikası Başkanlığını yürüten Leyla Yıldırım, Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

'Bakkal Teyze' Başkanlığa Aday

Leyla Yıldırım, yaptığı açıklamada şunları söyledi,"Bakkal Teyze ismi ile tanıdığınız, Kantin İş Sen ve KABÜDER ailesi olarak deprem ve pandemi sürecinde üye ve meslektaşlarımızın mağduriyetlerini sürekli gündemde tutarak onların sesi olmaya gayret etmiş bir kardeşinizim. Sizlere daha iyi ve etkili hizmet etmek amacıyla 
2022 Yılı Ocak ayında yapılacak Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası Başkanlığı için adaylığımı açıklamış bulunmaktayım.
Nitelikli, uzman, liyakatlı, çözüm odaklı kadrolarımız ile katılımcı, şeffaf, ilkeli bir yönetim anlayışını benimsiyor, ben değil biz olmayı hedefliyoruz. Biz, bu inançla talip olduğumuz hizmet yolunda, inandığımız değerler çerçevesinde bu görevi de en güzel şekilde yerine getirme gayreti içinde olacağımızı ifade etmek istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle 2022 yılı Ocak ayında yapılacak olan Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası seçimlerinin oda üyesi meslektaşlarıma,esnaf camiamıza ve Aziz şehir Elazığımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum"