GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-09-2021 11:34

BAŞKAN AKIN: EKMEĞİN GRAMAJINI DÜŞÜRMEK HİÇBİRŞEYE SIĞMAZ

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, ekmek fiyatlarına yapılan zamlarla ilgili açıklamalarda bulundu.

BAŞKAN AKIN: EKMEĞİN GRAMAJINI DÜŞÜRMEK HİÇBİRŞEYE SIĞMAZ
"

Başkan Akın'ın açıklaması ise şöyle:

 

"Elazığ’da belki AKP’li idareciler, birşey satın alırken fiyatına bakmadan alıyor ama bu memlekette aldığı ekmeğe ödediği ücreti hesaplayan ayın sonunu nasıl getireceğini düşünen insanlar var. Siz bir insanın haberi olmadan yediği açık ekmeğin gramajını 320 gramdan 250 grama düşürüyorsanız, yani yaklaşık yüzde 25 düşürüyorsanız bu hiçbirşeye sığmaz. Maalesef vatandaşı vergilerle zamlarla ezen, kendilerine en lüks makam araçlarını alıp, en lüks odalarda oturan, ancak vatandaşın yediği ekmeğin gramajını düşüren bir iktidar ile karşı karşıyayız. Bu tutum tahammül sınırlarını aşmıştır.

VATANDAŞIN SOFRASINA EKMEK KOYMUYORSANIZ, BARİ AŞIRMAYIN.

Vatandaşın sofrasına ekmek koyacağı yerde, gramaj düşüren tabiri caizse aşıran mantıktaki idareciler vatandaşı değil kendini kandırıyor. Alınan bu yanlış karar bir an önce düzeltilmelidir. Ekmeğin gramajı tekrardan yükseltilmelidir. Ekmek zammı geri çekilmelidir. Elazığ’lı vatandaşın deprem, pandemi, ekonomik kriz, konut sorunları derken artık takatinin kalmadığını görüyoruz. Vatandaşı bu kadar mağdur eden AKP’li yöneticiler vatandaşın huzuruna nasıl çıkıyorlar, anlamak maalesef mümkün değil. 

ELAZIĞ BELEDİYESİ BİR AN ÖNCE HALK EKMEĞİ GERİ GETİRMELİDİR ! HALKA UCUZ EKMEK ARZ ETMELİDİR!

Yerelde Elazığ Belediye Başkanlığı ağırlığını ortaya koyup halk ekmeği devreye sokmalıdır ve vatandaşa ucuz ekmek arzetmelidir. Hali vakti yerinde olmayan vatandaşa hizmet etmeyi bir görev bilmelidir. 

VATANDAŞIMIZIN YAŞADIĞI TÜM MAĞDURİYETLERİ GİDERİP, HAKLARINI İADE EDECEĞİZ.

Elazığ’a en güzel hizmetleri biz güzel ahlakla, dürüstlükle, samimiyetle, bilgi ve tecrübe ile yaptık ve inşallah yine yapacağız. Özü sözü bir olan dürüst  başkanlarımız inşallah en güzel hizmetlere imza atacak. Vatandaşlarımızı her konuda mağdur eden AKP’nin vatandaştan aldığı herşeyi vatandaşımıza geri vereceğiz bunun teminatını burdan vermek isterim"

AdminAdmin