GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-05-2021 11:23   Güncelleme : 08-05-2021 11:23

Başkan Akın'dan Açıklama

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, Mescid-i Aksa'ya yapılan saldırı ve Kadir Gecesi nedeniyle açıklamalarda bulundu.

Başkan Akın'dan Açıklama

Yapılan açıklama ise şöyle:

Elazığlı hemşehrilerimizin Kadir gecesinin hayırlı ve mübarek olmasını Allah’tan diliyorum. Daha nice Ramazanları birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde geçirmeyi temenni ediyorum. Özellikle bu mübarek günlerde bir fırsatını bulup, Filistin halkına saldıran, ümmete gözdağı veren, İsrail’deki ve tüm dünyadaki bir avuç siyonist katilleri kınıyorum, lanetliyorum. Zalimlerin gücü dağları yerinden oynatacak kadar güçlü olsa bile, Cenab-ı Allah dilediğinde onların düzenlerini başlarına geçirecek, bundan hiç şüphem yok.

Yunus Emre ne güzel söylemiş;

 

"Bir sinek, bir kartalı salladı vurdu yere

Yalan değil gerçektir, ben de gördüm tozunu."

 

İşte Dünyamıza baktığınız zaman gözle görülemeyen bir virüsün bütün dünyayı sallayıp yere vurduğuna hep birlikte şahit olduk.

Bugün bir avuç olan siyonistlerin her birini dünyadaki ilçelere kaymakam olarak atasanız nüfusu kafi gelmez. Hal böyleyken bu siyonistler nasıl tüm dünyayı idare ediyor ve bu zulümlere imza atıyor diye baktığınız zaman, gücünü müslüman ülkelerin gafletinden ve içerideki işbirlikçilerinden aldığını görüyoruz. Söz konusu ülkeler malesef onların kurduğu düzene veya tuzaklara göbeğinden bağlı olduğu için, tüm bu çileleri çektiğini görüyoruz. Bugün tüm dünyaya dış borç veren bankaların tamamının Amerika’daki yahudi bankalar olduğunu görüyoruz. Sadece AKP’nin kontrolündeki Türkiye bu yıl bu bankalara 179 milyar TL faiz ödüyor. Bugün 179 milyar TL yi tahtaya yazın desek belki kimse yazamaz. Ancak bunun ne anlama geldiğini bilmek için örnek vermek daha doğru olacak. Bugün 100 yıllık bir ülke olan Türkiye’nin 289 tane F16 uçağı varken, 179 milyar TL’ye 1500 tane F16 uçağı gelmektedir. Türkiye’deki tüm işsizlere iş verin bu para bitmiyor, tüm evleri kentsel dönüşüme sokun bitmiyor. Şimdi ordan birileri çıkmış bakıyorsunuz bir tane Drone yaptık diye övünüyor ama bu taraftan sadece 1 yılda 1500 tane F16 uçağı parasını siyonistlere aktarıyor. Siyonist katillerde o parayla coğrafyayı kan gölüne çeviriyor. Hepimiz Suriye de sınırımıza binlerce tank top tüfek yığınağı yapıldığını gördük. Yıllarca PKK’nın siyonistler tarafından finanse edildiğini artık herkes biliyor. Bu paralar kimden toplanıyor diye baktığınız zaman işte memleketimizde camiye giden çiftçimizin aldığı gübreden, mazotundan, esnafımızın vergisinden, işçimizin maaş kesintisinden vs toplandığını görüyoruz. Bu kapitalist faizci düzen malesef siyonizme hizmet etmektedir. Millet olarak bizi fakirleştirip aciz düşüren bu sistemi reddetmek vereceğimiz ilk refleks olmalıdır. Bu faiz düzeni yüz yıl içerisinde coğrafyamızda huzur ve saadet bırakmamıştır. Ülkemize dönüp baktığınız zaman maddi ve manevi çöküşlerin faiz düzeni ile çok hızlandığını görüyoruz. Bu düzeni dayatan ve bu düzene çalışan siyasi partileri asla desteklememek gerekiyor. Milletimizin tüm bu gerçekleri bilerek hareket etmesinde yarar görüyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle bugünlerde yaşadığımız bu zulmün bu düzenin yıkılışına vesile olacağına inanıyor ve temenni ediyorum