GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-05-2023 12:14

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, DOĞUKENT MAHALLESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

ŞERİFOĞULLARI: “28 MAYIS’TA BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE İDEALİ YOLCULUĞUMUZU BAŞLATACAĞIZ” Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçim çalışmaları kapsamında, AK Parti Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz ile birlikte Doğukent Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, DOĞUKENT MAHALLESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, pazar günü gerçekleştirilecek seçimlere yönelik çalışmaları doğrultusunda şehrin dört bir yanında ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Şerifoğulları, AK Parti Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz ile birlikte Doğukent Mahallesi, Ahmet Yesevi Caddesi esnaflarını ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ve vatandaşların yoğun bir teveccüh gösterdiği Başkan Şerifoğulları ve Öz, 28 Mayıs Seçimleri için destek istedi.
28 Mayıs Seçimleri'nde çok net bir zafere ulaşacaklarına inandıklarını ifade eden Başkan Şerifoğulları, “Hemşehrilerimiz, 14 Mayıs Seçimleri'nde Cumhurbaşkanımıza güçlü bir destek verdi. Her bir hemşehrime ülkemizde istikrarın sürmesi, kazanımlarının devam etmesi için ortaya koydukları güçlü duruştan dolayı teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki Elazığ’ımız 28 Mayıs Seçimleri'nde de çok güçlü bir destekle Cumhurbaşkanımızın yanında yer alacaktır. 21 yıldır eser ve hizmet siyasetiyle ülkemizin rotasını güçlü yarınlara çeviren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 13. Cumhurbaşkanımız olacaktır. 85 milyon hep birlikte ülkemiz için geleceğimiz için yepyeni bir dönemin kapılarını açarak en büyük hayalimiz olan büyük ve güçlü Türkiye ideali yolculuğumuzu başlatacağız.” dedi.

AdminAdmin