GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-05-2023 17:25

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, ESNAF VE VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NDAN ELAZIĞLILARA ÇAĞRI “HER BİR OY’UN ÇOK ÇOK KIYMETLİ OLDUĞUNU UNUTMAYALIM” Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerine saatler kala yoğun bir tempoyla esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, 28 Mayıs Seçimleri için destek istedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, ESNAF VE VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, pazar günü gerçekleştirilecek seçimlere yönelik çalışmaları doğrultusunda AK Parti Milletvekilleri, Milletvekili Adayları, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve teşkilat mensuplarıyla birlikte sabahın ilk saatlerinden itibaren şehir merkezini adım adım gezerek esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. 
Başkan Şerifoğulları ziyaretleri kapsamında Belediye Çarşısı, Saray Cami çevresi, Bakırcılar Sokak ve Gazi Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Tek tek iş yerlerini ziyaret ederek esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet eden Başkan Şerifoğulları, 15 Temmuz Demokrasi Maydanı’nda da vatandaşlarla bir araya geldi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.
BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NDAN SANDIK ÇAĞRISI
Vatandaşlara ülkenin geleceği adına pazar günü mutlaka sandığa gidilmesi için çağrıda bulunan Başkan Şerifoğulları, “Önümüzdeki beş yıl için ülkemiz ve geleceğimiz adına telafisi mümkün olmayan bir seçime gidiyoruz. Sahada Cumhurbaşkanımıza gösterilen teveccühü görüyoruz. Elazığ’ımız, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilen seçimlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur İttifakı’na her zaman olduğu gibi güçlü bir destek verdi. İnanıyorum ki Elazığ, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde çok daha güçlü bir destekle Cumhurbaşkanımızın yanında yer alacaktır. Tüm hemşehrilerimizden güven ve istikrar için, Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki büyük ve güçlü Türkiye için mutlaka ama mutlaka sandığa gitmelerini istiyoruz. Her bir oy’un çok çok kıymetli olduğunu unutmayalım. 21 yıllık kazanımlarla ülkemizin her alanda güçlenmesi, evlatlarımızın yarınlarına güvenle bakabilmesi için 28 Mayıs’ta güçlü bir iradeyle ‘Türkiye Yüzyılı’nı başlatalım.” diye konuştu.

AdminAdmin