GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-04-2023 13:22

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: “İSTİKAMETİMİZİ BOZMADAN MİLLETİMİZ İÇİN İSTİKBALİMİZ İÇİN YOLUMUZA DEVAM ETMELİYİZ”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, coşkulu bir kalabalığın katılımıyla gerçekleştirilen Ataşehir Mahallesi SKM açılışında yaptığı konuşmada, “Türkiye’nin kaderini tayin edecek 14 Mayıs Seçimleri'nde, Allah’ın izniyle ve milletimizin desteğiyle yeni bir zaferi daha hep birlikte yazacağız.” dedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: “İSTİKAMETİMİZİ BOZMADAN MİLLETİMİZ İÇİN İSTİKBALİMİZ İÇİN YOLUMUZA DEVAM ETMELİYİZ”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ataşehir Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına katıldı. Açılışa Başkan Şerifoğulları’nın yanı sıra AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, Mahmut Rıdvan Nazırlı, Mücahit Yanılmaz, Hasan Murat Öz, Kadın Kolları İl Başkanı Burcu Tüver, Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Burak Kürüm ve coşkulu bir kalabalık katıldı. 
Parti teşkilat üyelerinin ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Şerifoğulları, “Bu güzel kalabalık, 21 yılda milletimizle inşa ettiğimiz gönül birlikteliğimizin tezahürüdür. Rabbim birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi daim kılsın.” dedi.
AK Parti’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hayal dahi edilemeyen kazanımlarla Türkiye’yi ikinci yüzyılına hazırladığını ifade eden Başkan Şerifoğulları, “En büyük gayemiz, ecdadımızın canıyla, kanıyla bizlere emanet ettiği bu aziz vatanı, daha güçlü daha dinamik bir yapıda, bölgesinde ve dünyada söz sahibi bir ülke olarak gelecek nesillerimize emanet etmektir. Bunun için de 21 yılda Cumhurbaşkanımız liderliğinde ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmanın mücadelesini verdik. Şimdi ülkemizin geleceği adına bir dönüm noktasındayız. 14 Mayıs Seçimleri'ne Türkiye’nin geleceğine yön verecek seçim gözüyle bakmamız gerekiyor. Ülkemizde hizmet kervanının daha da güçlenerek yürümesini sağlamak, ülkemizin kendi ayakları üzerinde durarak büyümesini sürdürmesi için bir ve beraber olmamız lazım. İnanıyorum ki milletimiz 21 yıldır olduğu gibi yine en doğru kararı verecek, Sayın Cumhurbaşkanımızı en güçlü şekilde destekleyecektir.” diye konuştu.
AK Parti’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 21 yıldır ülkeye asırlık yatırımları kazandırdığını ifade eden Başkan Şerifoğulları, “AK Parti olarak 21 yıldır hizmetlerimizle, eserlerimizle konuştuk. Bugün de aynı dili kullanıyoruz. Ülkemizin kazanımlarına her biriniz ayrı ayrı şahitsiniz. Nerelerden bugünlere geldiğimizi çok iyi biliyorsunuz. Savunma sanayinden milli otomobilimize, yerli enerjiden kişisel hak ve özgürlüklerimize her alanda güçlü bir Türkiye inşa ettik. İstikametimizi bozmadan milletimiz için, istikbalimiz için yolumuza devam etmeliyiz.
Türkiye’nin kaderini tayin edecek 14 Mayıs Seçimleri'nde, Allah’ın izniyle ve milletimizin desteğiyle yeni bir zaferi daha hep birlikte yazacağız. Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği vererek Türkiye Yüzyılı yolculuğumuza emin ve kararlı adımlarla yürüyeceğiz. Elazığ’ımıza güveniyoruz, hemşehrilerimize güveniyoruz. Allah, hepinizden razı olsun. Birliğimizi, beraberliğimizi daim kılsın.” şeklinde konuştu.

AdminAdmin