GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-03-2023 17:11

Çemişgezekliler Derneği’nden Başkan Alan’a ziyaret

Çemişgezekliler Derneği Başkanı Gürkan Öztürk ve dernek üyeleri, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret ederek, ilimiz ekonomisi ve siyasetine ilişkin güncel gelişmeler hakkında istişarelerde bulunuldu.

Çemişgezekliler Derneği’nden Başkan Alan’a ziyaret

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Çemişgezekliler Dernek Başkanı Sn. Gürkan Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Dernek Üyeleri ile birlikte ilimizdeki güncel konuları istişare ettik, Gürkan Başkanımız, ELÇEMDER’in faaliyetlerinden bahsetti. Sivil Toplum Kuruluşlarımız ile sürekli temas halinde olmayı önemsiyoruz. İstişarede her zaman fayda vardır. Kendilerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim.” Dedi.

Çemişgezekliler Dernek Başkanı Gürkan Öztürk, “ Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamızın Kıymetli Başkanı Sn. İdris Alan’ı ziyaret ettik, derneğimizin faaliyetlerinden bahsederek güncel konuları istişare ettik. Misafirperverliklerinden ötürü kendilerine şahsım ve derneğimiz adına teşekkür ederim.” Dedi.

AdminAdmin