SPOR
Giriş Tarihi : 11-06-2021 18:18   Güncelleme : 11-06-2021 18:18

Dört Stilde Birinci Elazığ

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu tarafından 10 Haziran tarihinde Balıkesir'de düzenlenen İşitme Engelliler Yüzme Türkiye Şampiyonasına İlimizi temsilen Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından büyüklerde Ali Özyalçın, yıldızlarda Siraç Efe Özyalçın katılmış oldukları dört stilde de 1. olarak Türkiye şampiyonu oldu.

Dört Stilde Birinci Elazığ

Antrenör Bekir Sadak yaptığı açıklamada; sporcularımı yürekten kutluyorum, daha öncesinde de Milli Takım Kampına Su Topu sporcularımızı gönderdik, şimdi de Engelli Yüzme de Türkiye Şampiyonu olduk. Çaba ve gayretlerimiz başarılarla taçlanıyor, Antrenörleri olarak ta daha fazla yoğunlaşıp sporcularımı yetiştiriyorum. Bu yüzden dolayı da birinci olan sporcularımı yürekten kutluyor, tebrik ediyorum. İl Müdürüm Abdulsamet Eren Beye de katkı ve desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum, dedi.

İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada; öncelikle şehrimize Şampiyon olarak dönen Kulüp sporcularımı yürekten kutluyorum, gayret emek ve çabanın güzel sonuçları bunlar. Bizlerde sporcularımız gibi şampiyon olmuşçasına seviniyoruz ve çalışmalarımızın güzel neticelerini alıyoruz. Temennim nice başarılarla şehrimizden söz ettirmek ve şampiyonluklarla dönmektir. Bir kez daha Ali ve Siraç kardeşimi yürekten kutluyor, alınlarından öpüyorum. Antrenörümüz Bekir Sadak hocamı da gayretlerinden ötürü tebrik ediyorum, dedi.