GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-04-2023 15:03

Elazığ bağımsız milletvekili adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, seçim çalışmalarına devam ediyor

Seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Elazığ Bağımsız Miletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, merkezin yanı sıra ilçelerde de çalışmalarına devam ediyor.

Elazığ bağımsız milletvekili adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, seçim çalışmalarına devam ediyor

“SİZ ŞEHRE YATIRIM YAPAN İSTİHDAM SAĞLAYAN BİR İSİMSİNİZ”

Prof. Dr. Açık’ı makamında ağırlayan Ağın Belediye Başkanı Ali Uslu, yalnız bırakılmaktan dert yanarak, “Ziyaretiniz bizim için onurdur, başımızın tacısınız. Biz bir siyasi partinin temsilcisi, bir ilçenin de şehrül-eminiyiz. Sizin bağımsız aday olmanız bizim için farklı. Siz şehre yatırım yapan, istihdam sağlayan bir isimsiniz. Dört senelik görev sürecimizde bizleri destek oldunuz. Bizim belediyemizi kimse tanımadı. Bizi tanımayanı bizde tanımayız. Bize gelen bizi ziyaret edenler başımızın tacıdır” dedi.

 

Prof. Dr. Yasemin Açık da, Ağın Belediye Başkanı Uslu’nun ilçenin sevdalısı olduğunu belirterek, ”İnsanı ve doğal güzelliği ile bir marka değer olan ilçemiz maalesef istenilen noktada değil. Ben şehrime en iyi hizmeti sunmak için bu yola çıktım. Benimde sevdam memleketim. Hep Elazığ’da oldum, yatırımlarımı burada yaptım. Bundan sonra ki süreçte de şehrimde olmaya devam edeceğim. Bu şehrin doğusu batısı yok. Şehrimiz bir bütün herkes eşit, derdimiz Elazığ, bunun için dertlenmiş” ifadelerini kullandı.

 

Ağın Kadınları Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’ni ziyaret ederek Kooperatif Başkanı Samiye Genç ve üyeleriyle bir araya gelen Prof. Dr. Yasemin Açık daha sonra ilçe halkı ile buluştu.