GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-05-2021 15:49   Güncelleme : 12-05-2021 15:49

Elazığ Gençlik Spor'dan Tatlı İkramı

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi tarafından Ramazan Bayramı nedeniyle tatlı paketleri dağıtıldı.

Elazığ Gençlik Spor'dan Tatlı İkramı

Yardımlaşma ve dayanışma ayı olan Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere daha fazla ulaşmak adına Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezimizin gençlik liderleri ve gönüllü gençleri, hayırsever iş insanlarının destekleriyle dağıttığımız yardım kolilerini belirlediğimiz evlere dağıtmıştı. Ramazan Bayramı dolayısıyla da hazırlanan tatlı paketleri, belirlenen ailelere, Ramazan Bayramını Elazığ'da geçirecek olan yabancı uyruklu öğrencilere ve gönüllülülere dağıtıldı.

Ramazan ayının dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma ayı olduğuna vurgu yapan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada, "Yaşanılan salgın nedeniyle içinden geçilen bu zor günlerde Ramazan ayının getirdiği değerlere her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Fakat Gençlik Merkezi olarak bizler hazırladığımız yardım kolileri ile  ihtiyaç sahibi ailelerimizin  yanlarında olmaya devam ettik. Ramazan Bayramı vesileyle, bayramlık tatlıları dağıtarak bayramlaştığımız aileler ve gençlerimiz olmak üzere tüm İslam aleminin Ramazan bayramını kutluyor, birlik ve beraberlik içinde Ramazan bayramını idrak etmeyi temenni ediyorum. "ifadelerine yer verdi.