SPOR
Giriş Tarihi : 06-03-2022 18:30   Güncelleme : 06-03-2022 18:30

Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü Play Off’ta

Erkekler Hentbol 2. lig temsilcimiz Gençlik ve Spor Kulübü takımı, Van'da gerçekleştirilen karşılaşmada Van Erek Beş Yıldız takımını yenerek 1. Lig yolunda Play Off’lara yükseldi.

Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü Play Off’ta

Gerek deplasmanda gerekse ev sahibi olunan müsabakalarda güzel sonuçlar ortaya koyan takım, Play Off kapısını açmış oldu. 

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet EREN yaptığı açıklamada, Transfersiz Şehrimizin öz evlatlarını yürekten kutluyorum. Uzun bir aradan sonra Gençlik ve Spor Kulübü Erkek-Kadın Hentbol takımımız küllerinden doğarak 2. Ligde gayretli bir performans sergilediler. Bugünde Erkek takımımız Play Off’ta. Geçtiğimiz haftalarda Kadın takımımız için aynı sevinci yaşamıştık, ümitli bekleyişimiz bugün neticelendi ve Erkek takımımız da 1. Lig yolunda. Bu takımlarımız şehrimizin öz evlatları transfer yapmadan emek ve gayretlerle bugün meyvelerini topluyoruz. Kazansakta kaybetsekte bizim takımımız. Çabalarından dolayı bütün takımımız yürekten kutluyor, Antrenörlerimiz Engin Doğan ve Emrullah Şahin’e başarılarının devamını diliyorum. Helal size takım. " ifadelerine yer verdi.