GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-11-2022 11:41

ELAZIĞ’DA BASKETBOL U18 MÜSABAKALARI BAŞLADI

Türkiye Basketbol Federasyonu Elazığ Basketbol İl Temsilciliğinin 2022-2023 yılı faaliyet programında yer alan U18 Kız-Erkek Yerel Lig müsabakaları başladı.

ELAZIĞ’DA BASKETBOL U18 MÜSABAKALARI BAŞLADI

Türkiye Basketbol Federasyonu Elazığ Basketbol İl Temsilciliğinin 2022-2023 yılı faaliyet programında yer alan U14-U16-U18 kız- erkek Yerel Lig müsabakaları Yakup Kılıç Spor Salonu’nda 1 Kasım’da başlarken müsabakalar 7 Aralık tarihinde U18 müsabakalarıyla son bulacak.

 

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada, “ Basketbol il temsilciliğimizin faaliyet programında yer alan U14-U16 Yerel Lig müsabakaları bitti tüm takımlarımızı tebrik ediyorum. Sırada U18 yerel lig müsabakalarımız var ter dökecek olan tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. Bilindiği üzere Elazığ’ı spor da marka şehir haline getirmek adına gerek yatırımlarla gerekse müsabakalarla Spor Şehri Elazığ sloganıyla faaliyetlerimizi yapmaya ve sporcu kardeşlerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Basketbolda güzel bir oluşumumuz var ve bu oluşumun meyvelerini ilerleyen yıllarda alacağımıza inanıyorum. Bu vesile ile bir kez daha müsabakalara katılan tüm takımlarımıza ve teknik ekibe başarılar diliyorum” dedi.

AdminAdmin