GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-05-2022 11:23

Elazığ'da "Değerler" eğitimi

Elazığ’da Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü hizmet modellerinden faydalanan ailelere yönelik eğitim programı düzenlendi.

Elazığ'da

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı koordinasyonunda 15-21 Mayıs Aile Haftası dolayısıyla Türkiye genelinde, toplumun tüm kesimlerinin aile degerleri konusunda bilinçlendirilmesi, aileleri destekleyici faaliyetlerin tesvik edilmesi, ailenin güçlendirilmesi amacıyla çesitli faaliyetler yürütüldü. Bu kapsamda Elazığ Aile ve Sosyal ve Hizmet İl Müdürlüğü himayesinde Sosyal Hizmet Merkezi tarafından hizmet modellerinden faydalanan ailelere yönelik Aile Eğitim Programı kapsamında  “Değerler Eğitimi” verildi. 

 

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ali Sait Çeçen" Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız koordinasyonunda 15-21 Mayis Aile Haftası dolayısıyla 81 ilde, toplumun tüm kesimlerinin aile degerleri konusunda bilinçlendirilmesi, aileleri destekleyici faaliyetlerin tesvik edilmesi, ailenin güçlendirilmesi amacıyla hafta boyunca çesitli faaliyetler yürüttük. Bu gün de Elazığ Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğümüzce hizmet modellerinden faydalanan ailelere yönelik Aile Eğitim Programı  kapsamında  Elazığ'da “Değerler Eğitimi” verildi. Bu birkez daha ifade etmek isterim ki 'Biz Büyük Bir Aileyiz'. Her daim siz ailelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Katkı ve katılımlarından dolayı siz ailelerimize teşekkür ederim"dedi.

 

Program sonunda İl Müdürü Ali Sait Çeçen ve kurum yetkilileri tarafından çocuklara oyuncak hediye edildi.