GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-06-2021 18:00   Güncelleme : 25-06-2021 18:00

FIRAT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ TEMİZLİK KONUSUNDA VATANDAŞTAN TAM NOT ALDI

Geçtiğimiz haftalarda Sakarya Adapazarı’ndan gelen ve hastane Genel Cerrahi Kliniğinde babasını ameliyat ettiren bir vatandaş, temizlik konusunu CİMER’e taşıyarak teşekkür etti.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ TEMİZLİK KONUSUNDA VATANDAŞTAN TAM NOT ALDI

Konuyla ilgili yazısında; "Klinikte çoğu hastanın ameliyatlı olduğu dikkatimi çekti, Ancak hastaların enfeksiyona açık olduğu bilinci ile hasta odalarını, koridorları, pencereleri büyük bir titizlikle temizleyen, hasta sağlığı açısından hijyene önem veren, her hastaya kendi hastasıymış gibi kibar ve nazik davranan ve “Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır” sözünü rehber edinerek samimiyetle çalışan, gerçek bir vatan sevdalısı ve kocaman yürekli Sülbiye Şeker Hanımefendiye yürekten teşekkür ederim" denilmesi üzerine hastane yönetimi temizlik personeli ile bir toplantı düzenledi.

Hastane konferans salonunda düzenlenen toplantıda Temizlik işleri sorumlusu Müdür Yardımcısı Ferit GÜNEŞ, temizlik şefleri ve çok sayıda temizlik görevlileri hazır bulundu. Toplantıda konuşan Başhekim yardımcısı Doç. Dr. Gökhan ARTAŞ “ Pandemi dönemi gibi zor bir dönemde ön saflarda yer alarak bizleri gururlandırarak yaptığınız çalışmalardan dolayı teşekkür ederim. Temizlik konusu huzur ve güvendir. Sizler sayesinde biz bu güveni yaşıyoruz. İşiniz meşakkatli ve öz veri isteyen bir iş, sizlerde bu konuda hastanemize faydalı olmaya çalışıyorsunuz. Tabii ki eksiklerimiz var ama bunu telafi etmeye çalışıyoruz” dedi.

Eksikliklerin giderilmesi konusunda karşılıklı soru cevap şeklinde geçen toplantının sonunda, örnek davranışı nedeni ile Temizlik Görevlisi Sülbiye Şeker'e çiçek taktim edildi.