GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-05-2022 15:48

FIRAT ÜNİVERSİTESİ’NDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI

Fırat Üniversitesi’nde Ramazan Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde akademik ve idari personeller bir araya geldi.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ’NDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş Üniversitede bulunan Murad Camisi’nde bayram namazını kıldıktan sonra cami cemaatiyle bayramlaştı.

 

Rektör Prof. Dr. Göktaş daha sonra kampüs içerisinde yer alan Fırın Kafe’ye geçerek Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bilal Üstündağ, Prof. Dr. Soner Özgen ve Genel Sekreter Prof. Dr. Sinan Akpınar ile birlikte Üniversitede gerçekleştirilen bayramlaşma törenine katıldı.

 

Fırat Üniversitesi’nin akademik ve idari personelleriyle bayramlaşan Rektör Prof. Dr. Göktaş, “Bayramlar, birlik ve beraberliğimizi güçlendirdiğimiz, müstesna günlerdir. Bu mübarek günlerin, milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

 

Rektör Prof. Dr. Göktaş bayramlaşma töreninin ardından Fırat Üniversitesi Hastanesi acil servisine giderek görev başındaki sağlık çalışanlarının bayramlarını tebrik etti. Doktorlar ve sağlık çalışanlarıyla bir süre sohbet eden Rektör Prof. Dr. Göktaş, yoğun gayretlerinden dolayı sağlık çalışanlarına minnettar olduklarını söyledi.

 

Üniversitede görevli güvenlik personellerini de unutmayan Rektör Prof. Dr. Göktaş, güvenlik görevlilerini de tek tek ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti