SPOR
Giriş Tarihi : 21-09-2022 15:25

Milletvekili Bulut ES Elazığspor’u Ziyaret Etti

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, ES Elazığspor Tesislerini ziyaret ederek Başkan Serkan Çayır ve Asbaşkan Mustafa Şerifoğulları'yla bir araya geldi.

Milletvekili Bulut ES Elazığspor’u Ziyaret Etti

Milletvekili Bulut, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 

"Elazığspor önemli ve kritik bir dönemden geçiyor. Geçen yıl son ana kadar ligde kalma mücadelesi verdik. O süreçte kulübümüzü bir an için olsun yalnız bırakmadık. 

Kulübümüzün genç ve dinamik bir yönetim kurulu var. Serkan Çayır gibi niyeti halis ve futbolun içinden gelen bir kardeşimiz var. Yönetimin uyumu mutlaka başarı getirecektir. Buna yürekten inanıyorum. Takımımız iyi gidiyor. Takımımızın mali ve teknik altyapısını güçlendirmek için çalışmalarımız davam ediyor. Tüm bu süreçleri Belediye Başkanımız ile Elazığspor Başkanımız ve yönetim kurulumuz ile birlikte yürütüyoruz.

Yakın zamanda stadyumumuzun açılışını gerçekleştireceğiz. Açılış için hazırlıklar tamamlanmak üzere. Yeni stadyum yeni bir heyecan getirecektir. 

Evsahipliklerinden ve içtenliklerinden dolayı Kulüp Başkanı Serkan Çayır’a ve As Başkan Mustafa Şerifoğulları’na teşekkür ediyor, başarılar diliyorum"

AdminAdmin