GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-01-2023 17:58

MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ: CAMİ VE KUR’AN KURSU TOPLAM 2 BİN KİŞİ KAPASİTELİ OLACAK

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, toplam 2 bin kişi kapasiteli olacak Şahinkaya Camii ve Yatılı Kız Kur'an Kursu inşa çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ: CAMİ VE KUR’AN KURSU TOPLAM 2 BİN KİŞİ KAPASİTELİ OLACAK

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, hafta sonu ziyaretleri kapsamında Şahinkaya Camii ve Yatılı Kız Kur'an Kursu inşa çalışmalarını yerinde inceledi.

Çaydaçıra ve Şahinkaya Mahallelerini kapsayacak şekilde çalışmaların devam ettiği cami ve Kur’an kursu ile ilgili yetkililerden bilgi alan Milletvekili Demirbağ, çalışmaların tamamlanmasının ardından cami ve Kur’an kursunun bölgeye önemli bir hizmet vereceğini söyleyerek şimdiden hayırlı olması temennisinde bulundu.

DERNEK BAŞKANI, HAYIRSEVERLERDEN DESTEK İSTEDİ

Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Şahinkaya Camii ve Yatılı Kız Kur'an Kursu Dernek Başkanı Fethi Ahmet Ölçücü, hayırseverlerden destek istedi. Ölçücü; “Kur’an Kursumuz ve Camimiz iki bin kişi kapasiteli olacak. Kur’an Kursumuz 700 metrekare üzerinde 150 kişi kapasiteli ve yatılı olacak. Camimizin yapımı için hayırseverlerin desteğini bekliyoruz.” ifadesinde bulundu.

AdminAdmin