GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-04-2021 16:17   Güncelleme : 09-04-2021 17:16

Minik Gözlerde İslami Eserler Sergisinin Açılışı Gerçekleştirildi

Yücel İlkokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Tuba BİLCANOĞLU ve 4.  Sınıf öğrencileri tarafından atık malzemelerden hazırlanan İslami Eserler Sergisinin açılışı Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı İbrahim Bahşi, EDEP Platformu Başkanı Şahin Kara, eğitim yöneticileri, öğretmen ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Minik Gözlerde İslami Eserler Sergisinin Açılışı Gerçekleştirildi

Atık malzemelerden hazırlanan birbirinden güzel eserlerin sergilendiği sergi alanını gezen ve eserler hakkında bilgi alan ziyaretçiler, eserlerin sahibi öğrencilerimizi tebrik ettiler.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK atık malzemelerden hazırlanan bu serginin tamamen çocuklarımızın el emeği olduğunu ifade ederek;“İslami eserleri tasvir eden çocuklarımıza değerler eğitimi kapsamında bu çalışmayı yaptıran öğretmenimizi ve okul yöneticilerimizi de kutluyorum. Gerçekten birbirinden güzel ve anlamlı eserler ortaya çıkarılmış. Üstelik eserlerin hepsinde atık malzeme kullanılarak daha anlamlı bir işe imza atılmış” dedi.

Sergi ziyaretinin sonunda yaptıkları eserler derece yapan öğrencilere ödülleri Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK ile katılımcılar tarafından verildi. Sergi slayt gösterisi ile son buldu.