GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-11-2021 16:20   Güncelleme : 24-11-2021 16:20

REKTÖR GÖKTAŞ, EMEKLİLİĞE EN YAKIN VE MESLEĞE EN YENİ BAŞLAYAN AKADEMİSYENLERİN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Üniversitedeki emekliliğe en yakın olan ve mesleğe en yeni başlayan akademisyenleri makamında ağırlayarak öğretmenler gününü kutladı.

REKTÖR GÖKTAŞ, EMEKLİLİĞE EN YAKIN VE MESLEĞE EN YENİ BAŞLAYAN AKADEMİSYENLERİN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Prof. Dr. Göktaş, Üniversitedeki emekliliğe en yakın olan ve mesleğe en yeni başlayan akademisyenleri makamında ağırladı. Gerçekleştirilen programa, Rektör Prof. Dr. Göktaş’ın yanı sıra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Soner Özgen, Akademisyenler Prof. Dr. Nazir Dumanlı, Prof. Dr. Ali Mükremin Apaydın ve Öğr. Gör. Damla Topçu katıldı.

Akademisyenlerle bir süre sohbet eden Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, tüm akademisyenleri temsilen emekliliğe en yakın olan ve mesleğe en yeni başlayan akademisyenlere çiçek takdim ederek öğretmenler gününü kutladı.

Rektör Prof. Dr. Göktaş’ın kutlaması nedeniyle çok mutlu olduklarını, böylesi bir günde hatırlanmaktan dolayı çok onur duyduklarını söyleyen akademisyenler ise anlamlı kutlamaları nedeniyle Rektör Prof. Dr. Göktaş’a teşekkür ettiler.