GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-03-2022 15:39

Saadet Partisi 25 Yeni Üyeye Rozet Taktı

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, Karakoçan İlçe teşkilatına yeni katılan 25 üyeye parti rozetlerini taktı.

Saadet Partisi 25 Yeni Üyeye Rozet Taktı

Saadet Partisi Karakoçan İlçe teşkilatı tarafından pazar günü ilçe halkı, siyasi partiler ve STK temsilcileriyle birlikte parti üyelerinin de yoğun katılımıyla kahvaltı programı gerçekleştirildi. SP Elâzığ İl Başkanı Abdullah Akın ve il yönetim kurulunun da katılım gösterdiği kahvaltı programı sonrasında konuşma yapan Karakoçan ilçe Başkanı Ekrem Evliyasever, İlçe halkının teveccühünden ve programa katılımdan dolayı teşekkür ederek Karakoçan için daha çok gayret edeceğini ifade etti.

Akabinde konuşan İl Başkanı Abdullah Akın İlçenin problemlerine değinip çözüm önerilerini sıralayarak vatandaşların sorularını cevapladı. Başkan Akın, “Sadece Karakoçan’ın değil tüm ilçelerimizin nüfusu azalıyor ve azalmaya da devam ediyor. Çünkü ilçede yatırım yok fabrika yok bundan dolayıdır ki iş yok. Burada iş bulamayan gencimiz merkeze, merkezde yoksa İstanbul’a orda da yoksa yurt dışına gidiyor. Bugün 20 yıldır ilçelerde tek kuruş yatırım yok. En şanslı ilçemize kaymakamlık binası yaptılar, vatandaşımızın cebine tek kuruş koymadılar. Gübreden, mazottan, yemden aldıkları vergilerle kendilerine makam odası, ve lüks arabalar alıyorlar. Yahu sen bir belde başkanısın milletin parasıyla audiye biniyorsun. Sen kendi paranı bu kadar cömert harcayabiliyor musun ? Sen kendi paranı cömert harca ! Devletin parasını israf etmeden aşırıya kaçmadan harca ! “Dedi

Konuşmalar ve soru cevap sonrasında Saadet Partisi Karakoçan ilçe teşkilatına yeni katılan 25 yeni üyemize rozetleri takılarak, üyelikleri gerçekleştirildi.