GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-04-2021 15:13   Güncelleme : 13-04-2021 15:47

SAADET PARTİSİNDEN PALU KONGRESİ

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanlığı tarafından Palu ilçe kongresi gerçekleştirildi. Yapılan seçimde Saadet Partisi Palu İlçe Başkanlığına Abdurrahim Meydanoğlu seçilerek güven tazeledi.

SAADET PARTİSİNDEN PALU KONGRESİ

Gerçekleştirilen kongreye Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Akın, parti il ve ilçe yönetimi ve partililer katıldı.Kongrede konuşan Başkan Akın, Palu ilçe kongresini yapmak üzere bir araya geldiklerini belirterek şunları söyledi:

 

"Bugün partimizin çatısı altında bizlerle birlikte mücadele eden teşkilat mensuplarımız, kendi ilçesinin Saadet ve selameti için çalışan gayret eden ve başaran insanlar olarak hep anılacaklardır. Elbetteki insanların en hayırlısı insanlara en faydalı olandır hadisi şerifinin gereği olarak Allah katında en hayırlı kişilerden yazılacağından şüphem yok. Çünkü Allah asla vaadinden dönmez. Dünya ülkemiz ve Elazığımız yangın yeri. Niçin? Çünkü insanlık kendi eliyle bir takım sistemler dizayn etti icat etti. Biri çıktı gerçek huzur ve Saadet komünizm ile olur dedi, çöktü, diğeri sosyalizm dedi, çöktü, diğeri ateizm dedi çöktü, emperyalizm dedi çöktü, kapitalizm dedi ne oldu görüldüğü üzere çöktü çöktü çöktü. Peki 1000 yıl boyunca hakka hizmet eden milletimiz, ne zaman Huzur ve Saadet buldu ? tabi ki Cenab-ı Allah’ın emir ve yasaklarına tutunduğu zaman. İşte o zaman adaletin, fetihlerin, bilimsel buluşların, kardeşliğin, huzurun ve saadetin ardı arkası asla kesilmedi. Bu yüzden burdan o adil olmayan sistemleri dizayn edenlere sesleniyorum, yeni bir maceraya gerek yok, sizin sistemlerinizin hepsi çöktü ve çökmeye mahkumdur. Bak burda denenmişti var. Niye kendinizi yoruyorsunuz.E ne yapacağız tek kurtuluş reçetesi Saadet Partisine çalışacağız çalışacağız çalışacağız"