GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-05-2021 10:47   Güncelleme : 26-05-2021 10:47

Su Topu Sporcuları Milli Takım Yolcusu 

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik ve Spor Kulübü Su Topu sporcuları, başarılı çalışmaları ve performansı neticesinde Milli Takım kampına davet edildiler.

Su Topu Sporcuları Milli Takım Yolcusu 

Gençlik ve Spor Kulübünün deneyimli antrenörler gözetimindeki kulüp sporcuları Milli Takım’a göz kırpıyor. Milli Takım kampına davet edilen Azra Demir, Berrak Yağmur Öksüz ve Ecem Zorlu, 26-30 Mayıs tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek olan U15 Su Topu Milli Takım Aday Kampına katılacak.

 

Antrenör Bekir Sadak yaptığı açıklamada; Sporcularımla gurur duyuyorum, olabildiğince Milli Sporcu yetiştirerek, Milli Takım kamplarında yer almalarını istiyorum. Elimizden gelen gayreti gösteriyoruz, bu bağlamda bütün gayretiyle destek veren İl Müdürümüz Abdulsamet Eren’e çok teşekkür ediyorum"dedi.

İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada; öncelikle Bekir Hocamı emek ve gayretlerinden dolayı kutluyorum. Tesislerimizde yetişmiş belirli bi düzeye erişmiş sporcularımızın Milli Takım davet almaları, seçilmeleri bizleri fazlasıyla gururlandırıyor. Su Topu sporcularımızda emeklerinin karşılığını alarak davet aldılar, temennim Milli Takımda daha çok sporcumuz görmek. Bir kez daha Ecem, Yağmur ve Azra kızlarımızı yürekten kutluyorum, Yolları açık olsun inşallah. Maddi ve manevi bütün imkanlarımızla tesislerimizle gayretimiz daha rantabl bir ortamda çalışmalarını sürdürmeleri ve emeklerinin karşılığını almalarıdır. Dedi.