GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-11-2021 17:29   Güncelleme : 03-11-2021 17:29

Türkiye Birincisi Elazığ'dan

Kültür ve Sanat yarışmalarının bu yıl ki finalisti yine Elazığ'dan oldu. Bir Şiir Bir Nefes kategorisinde finallerde şehrimizi temsil eden Muhammet Mert Özdemir Türkiye 1'incisi oldu. 

Türkiye Birincisi Elazığ'dan

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen Kültür ve Sanat yarışmalarının bu yıl ki finalisti yine Elazığ'dan oldu. Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi aracılığı ile yarışmaya katılan gençler, Gençlik Liderlerinin yönlendirmesi ve takibiyle yine istenen sonuçlarla yarışmada yerini aldılar. Bir Şiir Bir Nefes kategorisinde finallerde şehrimizi temsil eden Muhammet Mert Özdemir Türkiye 1'incisi oldu. 


Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren:"Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak gençlerimizin sadece sportif anlamda değil aynı zamanda sosyal ve kültürel anlamda da gelişimlerine  yaptığımız  desteklerin bir sonucu olarak Gençlik Merkezimizin gönüllü gençlerinden Muhammed Mert Özdemir'in bizleri gururlandıran derecesinden dolayı Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak gencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz." ifadelerine yer verdi.