GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-04-2021 15:10   Güncelleme : 21-04-2021 15:10

Vali Erkaya Yırık Dereceyle Dönen Sporcuları Ağırladı

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası Şampiyonası ve Türkiye Güreş Milli Takım seçmelerinde dereceye giren sporcuları ağırladı.

Vali Erkaya Yırık Dereceyle Dönen Sporcuları Ağırladı

Antalya’nın Kemer ilçesinde 8-11 Nisan tarihleri arası yapılan 6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası Şampiyonasından 5 altın, 3 gümüş ve 4 bronz madalya ile dönen sporcular ile 3-5 Nisan tarihleri arasında, Türkiye Güreş Federasyonu tarafından Antalya-Kemer'de düzenlenen Greko-Romen Güreş Milli Takım seçmelerine katılan TEİAŞ Gençlik ve Spor Kulübü Elazığ Şubesi Güreş Takımından 57.kg'da Türkiye 3.sü olan sporcuları Elazığ Valisi Erkaya Yırık makamında ağırladı. 

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ile TEİAŞ 13. Bölge Müdürü Ahmet Saraç’ın'da eşlik ettiği ziyarette Vali Yırık, sporcuları tek tek tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada, " Sayın Valimiz Erkaya Yırık'a spora ve sporcuya verdiği desteklerinden ötürü müteşekkiriz." ifadelerine yer verdi.