GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-04-2024 15:57

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCISI DR. ENES EMİNOĞLU’NU AĞIRLADI

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, bir dizi temasta bulunmak üzere Elazığ’a gelen Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu’nu Elazığ Belediyesi’nde ağırladı.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCISI DR. ENES EMİNOĞLU’NU AĞIRLADI

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, beraberindeki heyet ile birlikte bir dizi temasta bulunmak üzere Elazığ’a geldi. İlk olarak Elazığ Valisi Doç. Dr. Ömer Toraman ile bir araya gelen Eminoğlu, ardından Elazığ Belediyesi’ni ziyaret etti. 
ZİYARETTE, PROJE VE YATIRIMLAR DA GÖRÜŞÜLDÜ
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu ve beraberindeki heyeti, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları makamında ağırladı. Dr. Enes Eminoğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nin ardından yeniden Belediye Başkanı seçilen Başkan Şerifoğulları’nı tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Şerifoğulları ise geçen dönem Elazığ’a kazandırılan yatırımlar ve yeni dönemde hayata geçirilecek projelerle ilgili Eminoğlu’na bilgi verdi. Öte yandan ziyarette, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Elazığ Belediyesi’nin Elazığ’da gerçekleştirdiği ortak proje ve yatırımlarla ilgili konular da masaya yatırıldı.   
Daha sonra AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın koordinesinde gerçekleştirilen Kültür ve Sanat Yarışmaları Doğu Anadolu Bölge Finali’nin açılış törenine katıldı.

AdminAdmin