GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-05-2023 16:04

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları Seçim Çalışmaları Kapsamında Ziyaretlerini Sürdürüyor

Seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayları vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları Seçim Çalışmaları Kapsamında Ziyaretlerini Sürdürüyor

Prof. Dr. Keleş: “Türkiye’nin Hızlı İlerleyişi Bazı Kesimleri Rahatsız Ediyor”

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti hükümetleri döneminde Türkiye’nin birçok alanda hızlı bir gelişim ve ilerleme kaydettiğini belirterek, “Hem enerjide hem sanayide hem sağlık konusunda kendi kendini idare edebilen, dış ülkelere bağımlılıktan kurtulmuş bir ülkenin tabi ki karşısında ister istemez farklı düşünceleri olan ülkeler olacaktır. Dolayısıyla bu seçimin çok önemli olduğunu düşünüyorum.” dedi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 
Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmaları kapsamında merkeze bağlı Haroğlu köyünde gerçekleştirilen bölge muhtarlar toplantısına katıldı. Muhtarlar ile istişarelerde bulunan Prof. Dr. Erol Keleş, sorun, talep ve önerileri dinledi. 
Prof. Dr. Erol Keleş, daha sonra Türk Ocakları Elazığ Şubesi’ni ziyaret ederek Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü, ardından Gençlik Kolları Başkanlığınca yürütülen Genç Arazi Programı kapsamında ilk defa oy kullanacak Enes isimli gence doğum günü sürprizi yaptı. Enes’in yeni yaş yılını kutlayan Prof. Dr. Erol Keleş, ailenin bir süre misafiri oldu. 
Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Kızılay Mahallesi’nde düzenlenen programa katılan Prof. Dr. Erol Keleş, vatandaşlarla bir araya geldi. 
Prof. Dr. Erol Keleş, yoğun geçen seçim programı çerçevesinde Alıncık Köyü’nü ziyaret etti, vatandaşlarla buluştu. Daha sonra Gözeli Köyü’ne geçen Prof. Dr. Keleş, muhtar ve vatandaşlarla görüştü. Esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren Prof. Dr. Erol Keleş, 14 Mayıs seçimlerinin önemini anlatarak, seçimlerde destek istedi.