SİYASET
Giriş Tarihi : 03-05-2023 15:33

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayları vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Prof. Dr. Keleş’ten, Erol’a Sert Cevap: “Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol”

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, CHP Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı Gürsel Erol’un bakanlık ve hizmet açıklamalarına tepki göstererek, “Sizin kuracağınız hükümette kaç tane bakanlık var? Birçok ilde bakanlık sözü verilmiş. Kaç bakanla hükümeti kuracaksınız? Siz kimi kandırıyorsunuz. Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol” dedi.
AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmaları kapsamında özel bir hastaneyi ziyaret ederek hastane yönetimi ve personele çalışmalarında kolaylıklar diledi, hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti. 
Milletvekili Adayı Prof. Dr. Keleş, daha sonra Organize Sanayi Bölgesi Başkan Yardımcısı Muhyeddin Kaya ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti, ardından OSB’de faaliyet gösteren işletmeleri gezerek yöneticilere ve personele çalışmalarında kolaylıklar diledi. 
Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş,  AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz’ın Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına da katıldı.