SPOR
Giriş Tarihi : 05-07-2023 15:36

ANALİG KARATE YARI FİNAL MÜSABAKALARI ELAZIĞ’DA

Analig Karate Yarı Final müsabakaları, 14 ilden 160 sporcunun katılımıyla Yakup Kılıç Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

ANALİG KARATE YARI FİNAL MÜSABAKALARI ELAZIĞ’DA

Harput’ta Saygı Yürüyüşü ile başlayacak olan programın ardındantakip eden günlerde 07-09 Temmuz tarihleri arasında da Yakup Kılıç Spor Salonunda müsabakalar gerçekleştirilecek. 


Müsabakaya dair açıklamalarda bulunan İl Müdürü Abdulsamet Eren; Öncelikle Aziz Şehir Elazığ’a gelen bütün kafilelerimize hoş geldiniz diyorum. ilimizde yapmış olduğumuz sportif müsabakalardan dolayı mutluluğumu ifade etmek istiyorum. Geçtiğimiz sezonda bir çok Şampiyonayı şehrimiz ev sahipliğinde gerçekleştirmiştik, yine Analig Yüzme Grup müsabakalarını ilimizde gerçekleştirdik. Bu sezonda İl Müdürlüğü olarak en iyi şekilde üstümüze düşeni yapmaya her zaman hazırız. 

Harput’ta düzenleyeceğimiz ve Maraş depreminde vefat eden Gençlik ve Spor personellerimizin anısına saygı yürüyüşü ile müsabakaları başlatıyoruz. Bu vesileyle de Şehrimize gelen tüm sporcu ve antrenörlere hoş geldiniz diyor, müsabakalarda başarılar diliyorum, Tüm hemşehrilerimizi müsabakalara davet ediyorum, ifadelerine yer verdi.

AdminAdmin