GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-07-2021 20:55

Başkan Arslan "Bayramınız Kutlu Olsun"

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan yayınladığı mesajda tüm halkımızın Kurban Bayramını kutlayarak, “Bayramlar; sevgi, paylaşma, dayanışma ve barış gibi insana en çok yakışan değerlerin bir arada yaşandığı müstesna günlerdir. Hayatımızın her gününün bayram sevinci ve coşkusu ile geçmesi için, COVİD-19 salgını nedeniyle kontrollü normalleşme sürecinde tedbirleri elden bırakmamaya özen göstererek bayramımızı idrak edelim” dedi.

Başkan Arslan "Bayramınız Kutlu Olsun"
"

Bayramlar müstesna günlerdir…

Başkan Arslan mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Ülkemiz ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi duyguların zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı kurban bayramını hep birlikte karşılamanın huzuru ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar; sevgi, paylaşma, dayanışma ve barış gibi insana en çok yakışan değerlerin bir arada yaşanması halinde, hayatın nasıl güzelleştiğini görmemize vesile olan; kırılan kalplerin onarılması, yapılan hataların affedilmesi, kardeşlik duygusuna yer vermemiz gerektiği konusunda bir kez daha düşünmemizi sağlayan çok özel günlerdir.

Bu özel ve mübarek günleri layığı ile yaşamayı temenni ederken, ülkemizin, milletimizin, Elazığ iş dünyamızın ve tüm halkımızın mübarek kurban bayramını kutluyor, sağlık ve huzur içinde, birlik ve beraberlik dolu nice bayramlara ulaşmayı diliyorum” dedi.

AdminAdmin