GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-03-2023 16:26

Başkan Bal: Hoş geldin ya Şehr-i Ramazan

MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, Ramazan'ın başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Bal: Hoş geldin ya Şehr-i Ramazan

Başkan Bal mesajında:

"Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni de içinde barındıran, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennem azabından kurtuluş olan bir Ramazan ayına daha kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Depremlerden ve sel felaketlerinden etkilenen ülkemiz, Ramazan ayının gönüllere ferahlık veren ikliminde inanıyorum ki bu mübarek günleri tüm güzellikleriyle yaşayacak, depremzede kardeşlerimize yardımlarını sürdürecek, kaybettiğimiz canlarımızı hayır dualarıyla yâd edecektir.

Ruhumuzu ve bedenimizi terbiye edeceğimiz bu kutsal ayda, soframızı yoksul insanlarımızla, yaşlılarımızla, komşularımızla paylaştığımızda, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım elimizi uzatarak, onlarla dayanışma içerisinde olduğumuzda, orucumuzu manevi zenginliklerle taçlandırırız.

İslam âleminin heyecanla beklediği, on bir ayın sultanı Ramazan ayının, birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daha da pekiştirmesini; bolluğun, bereketin tüm sofralara sirayet etmesini temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Elazığlı Hemşehrilerimin, Aziz Milletimizin ve tüm İslam Aleminin Ramazan ayını tebrik ediyor, ellerin semaya, dillerin duaya gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek ayın hаyırlаrа vesile olmasını diliyorum"

AdminAdmin