GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-06-2023 17:01

Elazığ Belediyesi LGS’ye Girecek Öğrencilere Ücretsiz Ulaşım Hizmeti Sunacak

Elazığ Belediyesi, 4 Haziran Pazar günü yapılacak Liselere Geçiş Sınavı'na (LGS) katılacak tüm öğrenciler, sınav görevlileri ve veliler için ücretsiz toplu taşıma hizmeti sunacak.

Elazığ Belediyesi LGS’ye Girecek Öğrencilere Ücretsiz Ulaşım Hizmeti Sunacak

Elazığ Belediyesi, eğitime verdiği önemle gençlere yönelik hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Elazığ Belediyesi 4 Haziran Pazar günü Liselere Geçiş Sınavı'na katılacak öğrencilerin ulaşımda aksaklık yaşamamaları için öğrencilere toplu taşıma hizmeti sunacak.

Elazığ Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “4 Haziran tarihinde yapılacak Liselere Geçiş Sınavı'na girecek öğrencilerin sınav noktalarına ulaşımlarında herhangi bir sorun yaşamamaları için Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü'müz tarafından gerekli tedbirler alınmıştır. Yapılan düzenleme doğrultusunda 4 Haziran Pazar günü 08.00–14.00 saatleri arasında ücretsiz ulaşım hizmeti sunulacaktır. Ücretsiz ulaşım hizmetinden sınav giriş belgesini gösteren tüm öğrenciler, sınav görevlileri ve veliler yararlanacaktır. Düzenleme doğrultusunda ayrıca yoğunluğun yaşanabileceği güzergâhlarla otobüs güzergâhında yer almayan sınav merkezlerine ek otobüs seferleri düzenlenecektir.” denildi.

GÜRÜLTÜ UYARISI

Elazığ Belediyesi'nden yapılan açıklamada ayrıca 4 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek LGS sınavı esnasında öğrencilerin dikkatinin dağılmaması için gürültü uyarısında bulunularak, sınav saatlerinde gürültü konusunda hassasiyetle davranmaları noktasında vatandaşları uyarıldı.

AdminAdmin