GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-06-2023 17:40

Elazığ TSO Üyelerine Sağlıkta yüzde 25 İndirim

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ve Elazığ Özel Hayat Hastanesi ile imzalanan protokol gereğince Elazığ TSO Üyeleri ve 1.derece yakınlarını kapsayacak şekilde, gerçekleşecek her türlü tetkik, muayene ve tedavi için %25 indirimden faydalanabilecekler.

Elazığ TSO Üyelerine Sağlıkta yüzde 25 İndirim

Amacımız Üyelerimize prestij kazandırmak

İmzalanan protokole ilişkin değerlendirmelerde bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “ Elazığ Özel Hayat Hastanesi’nin çok kıymetli yöneticileri ve aynı zamanda Odamız Yönetim Kurulu Üyesi Nurullah Yıldız Beyefendi, Meclis Başkanımız Sn.Sedat Karataş Beyefendi, Elazığ Özel Hayat Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ruşen Çınar Hanımefendi’nin ziyaretleri sebebiyle kendilerine teşekkür ediyorum. Bugün gerçekleştirmiş oldukları ziyaretin sebebi, geçmiş dönemlerde de imzalanan protokoller oluyordu ancak üyelerimize duyrulması noktasında yetersiz kalınıyordu. Oda başkanlığımızdan önce bizler de hastanelere gittiğimizde bu avantajlardan habersiz olduğumuz için yararlanamıyorduk. Ziyaretimize gelen kıymetli yetkililer ile bu konunun sıkı bir pazarlığını yaptık. Şöyle bir karar aldık. Odamız üyeleri, 1. Derece yakınları dahil olmak üzere Elazığ Özel Hayat Hastanesini ziyaret ettiklerinde oda kartlarını ilgilere gösterdikleri zaman %25 indirim avantajından faydalanabilecekler. Bu bizim için çok önemli çünkü Üyelerimize prestij kazandırmak ve olabilecek bütün imkanlardan faydalandırmak gibi bir amaç güdüyoruz. Bu anlaşmadan ötürü Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı olarak Yönetimim ve Meclisim adına kendilerine teşekkür ediyorum. İmzaladığımız sözleşmenin Üyelerimize ve ilimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

 

Amacımız Üyelerimize prestij kazandırmak

Protokol töreninde açıklamalarda bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Elazığ Özel Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Nurullah Yıldız, “ Başkanımız İdris Alan nezdinde Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamızın Üyeleri, Elazığ Özel Hayat Hastanesi’nde gerçekleştirilecek olan; muayene, tahlil, ameliyatları kapsayacak şekilde %25 indirim protokolünü imzalamak için buradayız. Aslında biz %20 ile buraya geldik ancak İdris Alan Başkanımızın sıkı pazarlığıyla %25 seviyesine geldik. Protokolümüzün Elazığ TSO Üyelerine ve Elazığ Özel Hayat Hastanesi’ne hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca Elazığ TSO benim 2. Evim, Yönetim Kurulu Üyeliği görevini üstendiğim, Üyelerimize hizmet ettiğimiz önemli bir kuruluş. Tekrar başkanımıza da bizlere bu imkanları sağladığı için teşekkür ediyorum. Kendisinin izinde Elazığ’ımıza hizmet etmek için burada olacağız. Tekrar teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

AdminAdmin