GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-06-2021 23:09   Güncelleme : 12-06-2021 23:09

Elazığ'da araç içerisinde yanan şahsın yol kenarına bıraktığı notlar araştırılıyor

Elazığ'da, merkeze bağlı Sarıçubuk Köyü yolunda araç yandı. Yanan araçtan çıkarılan notlarda, çeşitli noktalarda bombalama eylemlerinin yapıldığı yazarken, şahsın pişmanlık duyduğu da görüldü.

Elazığ'da araç içerisinde yanan şahsın yol kenarına bıraktığı notlar araştırılıyor

Olay öğle saatlerinde merkeze bağlı Sarıçubuk köy yolu üzerinde meydana geldi. Aziz Atay (41) idaresindeki 21 GD 766 plakalı otomobil, henüz bilinmeyen bir sebeple yandı. Yol üzerinde yanan aracı fark eden vatandaşlar Jandarma ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, araç içerisinde yanan Atay'la birlikte, araç yanına bırakılmış notlar gördü.

Notlarda, ”Hastane yolundaki bombayı patlatan benim. Kamera kayıtlarına bakarsanız oradan geçtiğimi görürsünüz. Fünye elimin altındaydı. Bir can borcum var öderim. Halı sahadakini de ben patlattım. Konutlar mevkiisindeki bombayı patlatan benim. Bir de aynı mıntıkadaki okul arkasındakini de “ yazdığı görüldü.

Yangın sonrasında vücudunda üçüncü derece yanıklar oluşan Atay, Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.