SPOR
Giriş Tarihi : 16-07-2023 11:10   Güncelleme : 16-07-2023 11:11

ELAZIĞ'DA KAPALI SPOR SALONSUZ İLÇE KALMADI

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından finanse edilen Merkez ve İlçe Belediyeleri tarafından ihaleleri gerçekleştirilerek Elazığ'a kazandırılan Gençlik ve Spor Yatırımları kapsamında Elazığ Merkez ve İlçelerde Kapalı Spor Salonu inşa çalışmaları tamamlandı.

ELAZIĞ'DA KAPALI SPOR SALONSUZ İLÇE KALMADI

Son üç yıl içerisinde Elazığ'a kazandırılan spor yatırımları kapsamında İl Merkezinde, İlçelerde ve Beldelerde olmak üzere Gençlik Spor yatırımları tamamlanarak hizmet vermeye hazır.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yapılan açıklamada, “Daha önce dört ilçemizde; Kovancılar, Karakoçan, Arıcak ve Keban ilçelerimizde spor salonlarımızın büyük bakım ve onarımları yapılmıştı. Şimdi ise 6 ilçemizde sıfırdan Gençlik ve Spor bakanlığı toplu yatırımı kapsamında yapmış olduğumuz yatırımlar ile 6 ilçemizde spor salonu inşa çalışmaları tamamlanarak hizmete açıldı. Böylelikle 10 ilçemiz spor salonuna kavuşmuş oldu. Emeği geçen başta Sayın Bakanımıza, Sayın Valimiz Dr. Ömer Toraman’a, Milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza ve İl Başkanlarımıza şehrin gençlik ve sporu adına teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerine yer verildi.

AdminAdmin