GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-05-2022 16:03

Engellilerin futbol maçı renkli görüntüler oluşturdu

Elazığ'da engellilerin futbol maçı renkli görüntüler ortaya çıkardı.

Engellilerin futbol maçı renkli görüntüler oluşturdu
"

Elazığ'da 10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı kurumlarda kalan engelliler arasında dostluk maç yapıldı. Cumhuriyet Mahallesi Sosyal tesislerinde bulunan Ahmet Yılmaz sentetik çim sahada özel bireyler arasında düzenlenen maç renkli görüntülere sahne oldu. Her iki takıma kupa, maça katılan bütün engellilere de madalya verildi.

Etkinliğe Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ali Sait Çeçen, Engelli ve Yaşlı Hizmetlerinden sorumlu İl Müdür yardımcısı Faruk Aydın,  Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Çetin Özmen, Hazar Baba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Cevdet Saydam, kurum yetkilileri ve engelliler katıldı.

10 ve 16 Mayıs Engelliler Haftası olması münasebetiyle engelliler ile birlikte maç yaptıklarını ifade eden Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ali Sait Çeçen, 'Engelleri engelsiz hale getirmek için özel bireylerimiz ile bir araya geldik. Keyifli bir etkinlik oldu.Allah'a şükürler olsun ki sosyal devlet olma imkanlarını fazlası ile vermeye çalışan bir kurumuz. Özel bireylerimize yönelik sosyokültürel etkinliklerimiz devam edecektir. Bize kapılarını Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdulsamet Eren ve ekibine desteklerinden dolayı teşekkür ederiz"ifadelerini kullandı.

AdminAdmin