SPOR
Giriş Tarihi : 13-01-2023 16:44   Güncelleme : 22-01-2023 23:39

HENTBOL YILDIZ KIZLAR YARI FİNAL ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

Elazığ Hentbol İl Temsilciliği tarafından Yıldız Kızlar Yarı Final müsabakaları 15 Temmuz Şehitler Spor Salonu’nda başlayarak bugün son buldu.

HENTBOL YILDIZ KIZLAR YARI FİNAL ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

Dört gün süren Yıldız Kızlar Yarı Final müsabakaları şampiyonasına 5 takım 90 sporcu katılım sağladı. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı müsabakalarda ilimiz takımı Elazığ Sosyal Yardımlaşma S.K. grup şampiyonu oldu.

bedavabahisci.net

Dereceye Giren Takımlar

  1. Elazığ Sosyal Yardımlaşma S.K.
  2. 1955 Batman Belediye S.K.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada, “
Hentbol il temsilciliğimizin faaliyet programında yer alan Yıldız Kızlar Yarı Final müsabakaları sona erdi. Yıldız Kızlar Yarı Final müsabakalarında ter döken ve derece alan takımları ve antrenörleri tebrik ediyor Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyorum. Bilindiği üzere Elazığ’ı spor da marka şehir haline getirmek adına gerek yatırımlarla gerekse müsabakalarla Spor Şehri Elazığ sloganıyla faaliyetlerimizi yapmaya ve sporcu kardeşlerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Hentbolda güzel bir oluşumumuz var ve bu oluşumun meyvelerini ilerleyen yıllarda alacağımıza inanıyorum. Bu vesile ile bir kez daha müsabakalarda başarı sağlayan tüm takımlarımızı tebrik ediyor Türkiye şampiyonasında başarılar diliyorum” dedi.

AdminAdmin