GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-06-2021 15:47   Güncelleme : 29-06-2021 15:47

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ 2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI

Fırat Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2020-2021 eğitim öğretim yıl mezuniyet töreni yapıldı.

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ 2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi konferans salonunda pandemi kurallarına göre düzenlenen mezuniyet törenine; Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Soner Özgen, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kenan Peker, Öğretim Üyeleri, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

Mezuniyet töreninde konuşan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kenan Peker, bugün itibari ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden 427 yeni mezun vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Soner Özgen ise genç mezunlara seslenerek, “ Hem sizlerin hem ailelerinizin hem de devletimizin büyük emek verdiği uzun ve zorlu bir süreci tamamlayıp mezun olmaya hak kazandınız. Bizler inanıyoruz ki; Fırat Üniversitesi ailesi içinde kendinizi geliştirmek ve geleceğe hazırlamak konusunda çok verimli ve güzel günler geçirdiniz. Bundan sonraki hayatınızda sağlıklı ve başarılı geçmesini diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından dereceye giren mezun öğrencilere Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Soner Özgen ve davetliler tarafından mezuniyet belgeleri ve ödülleri verildi.