GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-06-2023 16:04

KARMA OSB ELAZIĞ’A HAYIRLI OLSUN

KİAD Başkanı Hanifi Bekirgil, Kovancılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Özdoğan ve Kovancılar Şoförler Odası Başkanı Halit Aydın, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret etti.

KARMA OSB ELAZIĞ’A HAYIRLI OLSUN

Yer tespitinden sonra Karma OSB’yi hayata geçireceğiz.

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Öncelikle kıymetli Elazığlı hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bu vesile ile 79.Genel Kurul’da üzerimize yıkılan platform nedeniyle arayan, yanımıza gelen hemşehrilerimize, bürokratlarımıza, herkese ayrı ayrı tekrar teşekkür ediyorum. Kovancılar Şoförler Oda Başkanımız, Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanımız ve KİAD Başkanımız, ziyaretimize gelerek hem geçmiş olsun temmennilerini ilettiler, hem de Kovancılar ile alakalı sıkıntılarını arz ettiler. Bizler seçim manifestomuzda yer alan Karma OSB’nin önemini gelen bütün Milletvekillerimize ve Milletvekili Adaylarımıza ilettik. Kendileri de sağ olsunlar bu bildirinin altına imzalarını attılar. Ben Valimize, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, Kaymakamımıza, Ak Parti İlçe Başkanına teşekkür ediyorum. Karma OSB’de bir problem yok, yer tespiti ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Yetkililer yer tespitini gerçekleştirdikten sonra, Karma OSB’yi hayata geçireceğiz. Karma OSB Kovancılarımıza, Palumuza, Karakoçanımıza hayırlı ve uğurlu olsun. Cenab-ı Allah daha güzel işler yapmayı nasip eylesin.” Dedi.

Genel Başkanımıza Sonsuz Şükranlarımızı sunuyoruz

Avrupa’da yaşayan hemşehrilerimize seslenen Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Afet Bölgesi ilan edilmemizden sonra, OSB’mizin yanı sıra, ilçelerimizde de gerçekleşen yatırımlar 6. Bölge teşviklerinden yararlanıyor. Bu bizim için çok çok önemli. Yurtdışında yaşayan hemşehrilerimizin yatırımlarıyla Palu, Kovancılar ve Karakoçan’ın, inanılmaz noktalara geleceğine inanıyoruz.” İfadelerini kullandı.

AdminAdmin