GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-04-2023 13:24   Güncelleme : 03-04-2023 13:29

MHP Elazığ'da İftar Programı Düzenledi

Mhp Elazığ'da depremzedeler için düzenlediği 'Bereket Sofrasında Gönül Birliği' iftar programına Elazığ MHP Milletvekili aday adayı Prof. Dr. Bilal Çoban MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz katıldı.

MHP Elazığ'da İftar Programı Düzenledi

Aday adayı Çoban MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ın Elazığ programıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “MHP Genel Merkezi tarafından organize edilen ‘Bereket Sofrasında Gönül Birliği’ temalı iftar programının ülke genelindeki üçüncüsü ilimizde gerçekleştirilmiştir.

Depremzede vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği programda bir değerlendirmede bulunan Sayın Genel Başkan Yardımcısı Durmaz, Deprem bölgesinde bir yandan çadır kent ve konteyner kent gibi geçici barınma merkezlerinin çoğaltıldığını diğer yandan da kalıcı konutların planlamasının ve yapımının süratle devam ettiğini belirtmiştir. Sayın Durmaz, bu çerçevede geride kalan 54 günde 65 bin konutun temelinin atılmasının da devletimizin bu konudaki kararlığı ve samimiyetini gösterdiğini vurgulamıştır.

Bu iftar programlarıyla depremden etkilenen vatandaşlarımıza sahip çıkarak gönüllerini teskin etmek için 11 ilde yoğun programlara imza atıldığını belirten Sayın Genel Başkan Yardımcımız, her türlü zorluğu el ele omuz omuza vererek aziz millerimizin basireti ve feraseti ile devletimizin kudret ve gayreti ile Rabbimizin rahmet ve inayetiyle yine yaralarımızı hep birlikte saracağımızın altını çizmiştir.

14 Mayıs seçimlerinin an itibarı ile cumhur ittifakının depremden sonra geldiğini vurgulayan Sayın Durmaz, devletimizin şefkat ve samimiyetini halkımıza getirerek, moral kaynağı olmuştur. Önceki gün Sayın Cumhurbaşkanımızı ve MHP Genel Başkanımız Bilge Lider Sayın Devlet Bahçeli’yi ağırlayan Aziz şehrimizin güzel insanları bu kez Sayın Durmaz ile birlikte olmuştur. Ben hem MHP Genel Başkanlığımıza ilimize gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyor, hem de bu organizasyonlara büyük ilgi göstererek devletimizin yanında duran tüm halkımıza ve bu organizasyonlardaki emekleri için MHP İl Yönetimine yürekten teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

AdminAdmin