GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-05-2022 16:00

MİLLİ MAÇ SPOR ŞEHRİ ELAZIĞ DA OYNANACAK

Milli Takımlar düzeyinde Elazığ’da ilk kez gerçekleşecek olan CEV Avrupa Altın Ligi Erkekler Voleybol maçı 25 Mayıs Çarşamba Günü saat:17.30’da Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Spor Salonunda gerçekleşecek.

MİLLİ MAÇ SPOR ŞEHRİ ELAZIĞ DA OYNANACAK

18 Mayıs Çarşamba günü İlimize gelen Filenin Efeleri, maç gününe doğru antrenmanları sürdüren takım, son hazırlıklarını gerçekleştiriyor. 

İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada; öncelikle ilimize teşrif eden A Milli Erkek Voleybol Takımımız ve Teknik Ekibe, Spor Şehri Elazığ’a hoş geldiniz diyorum. Tabi faaliyet takvimi açıklandıktan sonra ve Şehrimizde Milli Takımlar düzeyinde bir ilk olacağı için ayrıca heyecanlıyız. İnşallah maç günü Milli takımımızı desteklemeye Salonda bütün Elazığ olarak yer alacağız. Sosyal medya üzerinden çalışmalarımızı başlatmıştık ve sürdürmeye devam edeceğiz maç gününe kadar. Bu zamana kadar olan süreçte Türkiye Şampiyonaları, Bölge Finalleri ve Grup Müsabakalarının haricinde bu maç bizler için de çok önemli. Yaklaşık 5 gündür takımımız Elazığ’da, Sayın Valimiz başta olmak üzere takımımıza ziyaretler gerçekleştiriyoruz, moraller yüksek ve inşallah Elazığ’dan galibiyetle uğurlarız, siz değerli basın mensuplarımızın aracılığıyla da Aziz Şehir Elazığ’a çağrıda bulunarak 25 Mayıs Çarşamba Günü Saat: 17.30’dan önce Spor Salonunu dolduruyoruz. Girişler ücretsiz olacak, 7’den 77’ye herkesi bu anlamlı ve Elazığ için ilk olan Milli Maçımıza davet ediyorum, dedi.