GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-06-2023 11:22

Sermin Balık'tan Başkan Alan'a ziyaret

27. Dönem Elazığ Milletvekili Sermin Balık ve İl Genel Meclis Üyesi Orhan Akyel, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret ederek TOBB Genel İdare Kurulu Üyeliğini tebrik ettiler.

Sermin Balık'tan Başkan Alan'a ziyaret

Milletvekilimize emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Çok kıymetli 27. Dönem Milletvekilimiz Sn.Sermin Balık Hanımefendi ve İl Genel Meclis Üyesi Orhan Akyel Beyefendiye ziyaretlerinden ötürü şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyorum. Cenab-ı Allah’tan Vekilimize büyük mevkiilerde güçlü görevler dilerken, Milletvekilliği süresince ilimizin gelişmesi ve sorunlarının çözümü için gösterdiği gayretlerden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

İdris Başkanımızın yeni görevini tebrik ediyorum

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan 27. Dönem Elazığ Milletvekili Sermin Balık, “ Elazığ Ticaret ve Sanayi Yönetim Kurulu Başkanımız İdris Alan’ı TOBB Genel İdare Kurulu’na seçilmesini tebrik etmek adına ziyaret ettik. Yeni görevinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” İfadelerini kullandı.

AdminAdmin