GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-08-2021 15:15   Güncelleme : 14-11-2021 19:28

TUNCELİ VALİSİ ÖZKAN TRAFİK KAZASINDA YARALANAN MİLLİ SPORCU DİLARA DİNLER’İ ZİYARET ETTİ

Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan, Tunceli'de trafik kazası sonucu yaralanan milli sporcu Dilara Dinler'i Fırat Üniversitesi Hastanesi ortopedi servisinde ziyaret etti.

TUNCELİ VALİSİ ÖZKAN TRAFİK KAZASINDA YARALANAN MİLLİ SPORCU DİLARA DİNLER’İ ZİYARET ETTİ

Tunceli de trafik kazası sonucu yaralanan rafting şampiyonu ve millî sporcu Dilara DİNLER Fırat Üniversitesi Hastanesi Ortopedi kliniğinde tedavi altına alındı. Milli sporcunun vücudunda Patella kırığı (diz kapağı kırığı), femur distal kırığı (uyluk kemiği kırığı) tespit edildi. Fırat Üniversitesi hastanesi Travmatoloji ve Ortopedi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan YILMAZ tarafından opere edilen DİNLERİN Uyluk kemiği ve diz kapağı kemiğine platin konulduğu genel durumunun iyi olduğu öğrenildi. Geçmiş olsun dileklerinde bulunan Tunceli Valisi ÖZKAN, sporcunun ailesine bir ihtiyaçları olup olmadığını sorarak devletin tüm imkanlarının yanında olduğunu ifade etti.

Ziyarette Fırat üniversitesi rektör yardımcısı Prof. Dr. Bilal ÜSTÜNDAĞ ve Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İrfan KAYGUSUZ da hazır bulundu. 

Restbet