GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-02-2022 16:45   Güncelleme : 03-02-2022 16:45

Elazığ'da 2. mücevher festivali

Elazığ'da, mücevher markaları tarafından ikinci mücevher festivali düzenlendi. 4 bin çeşit mücevherin bulunduğu festival 3 gün boyunca ziyaret edilebilecek.

Elazığ'da 2. mücevher festivali

Elazığ'da 2020 yılında ilk kez yapılan mücevher festivalinin ikincisi düzenlendi. Bir alışveriş merkezinde mücevher markaları tarafından yapılan festivalde yüzük, kolye, küpe, bilezik ve gerdanlık gibi 4 bin çeşidin üzerinde ürün sergileniyor. Festivale özel indirimler ve taksit imkanı sunulurken fiyatları 1700 lira ile 507 bin lira arasında değişen ürünler bulunuyor. Mücevher festivali 6 Şubat'a kadar ziyaret edilebilecek.


 

Mücevher kuyumcusu Reşat İspir, festivalle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi,"Ülkemizin önde gelen şehri Elazığ'ımızın çok güzel şeylere layık olduğuna inanıyoruz. Onun için de bugünden itibaren pazar günü akşamına kadar bir festival ve etkinlik düzenlemek istedik. Yaklaşık 4 bin çeşidin üzerinde pırlanta ve elmasla şu anda Türkiye'de çok sayılı mağazalardan biri olarak Elazığ'ımızda. Bu güzellikleri Elazığ'da paylaştığımız için çok mutluyuz, çünkü Elazığ her şeye layık. Yaklaşık 100 bin dolara kadar ürünlerimiz var. Çeşit çoğunluğu bizim için önemli, herkese ulaşabilmek önemli. Daha önce 2020 yılında bu etkinliği düzenledik ve gerçekten başarılı olduk, çok iyi geri dönüşümler aldık. Sadece Elazığ'ımızdan değil çevre illerimizden hatta Akdeniz'den, Mersin'den, Adana'dan müşterilerimiz bize ulaşabildiler, bunun için de çok mutluyuz. Biz Elazığ'ın içerisine hizmet vermekle beraber üretim de yapıyoruz aynı zamanda. Sadece satışla ilgili değiliz, dizayn tasarımlarımız da var"