GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-10-2021 14:15   Güncelleme : 06-10-2021 14:15

ELAZIĞ'DA TENİS KORTU İNŞA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün gençlik için yatırımları hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Abdullahpaşa mahallesinde yer alan Çok Amaçlı Spor Merkezi yanında iki adet açık tenis kortunun tamamen yenilenmesi, ilaveten bir tane kapalı bir tane de açık tenis kortu yapımı ve çevre düzenlemesi işi büyük bir hızla devam ediyor.

ELAZIĞ'DA TENİS KORTU İNŞA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Çalışmaları devam eden tesisler hakkında açıklamalarda bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, şunları söyledi:

"Müdürlüğümüze ait kapalı tenis kortunun olmaması ve var olan iki adet tenis kortunun da ihtiyaca cevap vermemesi sebebiyle İlimiz Merkezinde iki adet açık tenis kortumuzu tamamen yenileyip ayrıca bir tane kapalı bir tanede açık tenis kortu daha yaparak toplamda dört adet tenis kortunun yapımı devam ediyor. Böylece gerçekleştireceğimiz sportif organizasyonlar için en az dört tenis kortunun olması şartını da tamamlamış olacağız. Böylece hem gençlerimiz hem de tenis severler için tenis kortlarımız çok elverişli hale gelmiş olacak.  İlimiz sporuna ve gençlerimize hayırlı olsun".