GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-03-2022 17:47

FIRAT ÜNİVERSİTESİ’NDE “BAHAR GELİYOR KONSERLERİ” GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Fırat Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü tarafından “Bahar Geliyor Konserleri” düzenlenecek.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ’NDE “BAHAR GELİYOR KONSERLERİ” GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Fırat Üniversitesi’nde öğrencilerin moral ve motivasyonlarını artırmak amacıyla bu yıl ilk kez “Bahar Geliyor Konserleri” düzenleyecek.

 

Fırat Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü tarafından gerçekleştirilecek konserlerde Elazığlı sanatçılar Tekin Bulut ve Zafer Döner öğrencilerle buluşarak baharın gelişini kutlayacak.

 

30 Mart Çarşamba günü başlayacak olan konserlerde ilk gün rock sanatçısı Zafer Döner, 31 Mart Perşembe günü ise usta sanatçı Tekin Bulut sahne alacak. Konserler, Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi önünde gerçekleştirilecek ve saat 16.00’da başlayacak.

 

Fırat Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü tarafından yapılan açıklamada, “2021 – 2022 eğitim ve öğretim döneminde öğrencilerimizin moral ve motivasyonlarını artırmak amacıyla çok sayıda gezi ve sosyal etkinlik gerçekleştirdik. Bu etkinliklerimizi havaların ısınmasıyla birlikte daha da artıracağız. Bu yıl ilk defa “Bahar Geliyor Konseri” adı altında baharı karşılamak amacıyla müzik etkinliği başlatıyoruz. Gelecek yıllarda da sürdürmeyi planladığımız “Bahar Geliyor Konseri” etkinliklerinde Elazığlı sanatçılarımızı öğrencilerimizle buluşturacağız. Daha büyük organizasyonlar için de hazırlıklarımız devam ediyor” denildi.